Přátelé & spol.

Tady se můžete podívat jaký já mám přátele. Já si kamarády vybírám podle jejich vlastností a né podle toho jak vypadají. Tím vás připravuju na případné zjevy. Teda hlavně na jeden, který se jmenuje Ríša (né sorry kámo, to byl jenom žert). Ve skutečnosti je to můj The Best Friend.

Tak takhle
vypadala naše
třída pár
okamžiků
před
maturitou.
Byla to
velice klidná,
hodná a
učenlivá třída.

Horní řada z leva: Pavlák, Šaclik, Sedloň, Vavroň, Tazz, Koprda, Špejle, Hejzi, Šáfa, Jiří a Vlasič
Prostřední řada z leva: Karas, Johny, Kavčus, Pišlík, Houmy, Novas a Peca
Dolní řada z leva: Šindy, Mireček, Romi, Viktor, Mařák, Mates, Šrajbřík, Pavlik, Wčelák, Hančis a Olin

Tak to je ta osoba, o které jsem se zmínil na samém začátku této page. (Příprava před focením, byla dlouhá a úmorná, proto ty tlamy).

Samozřejmě, že se musím malilinko pochlubit touto krásnou slečínkou. Patří taky na tuto stránku, ale ještě s obrázkama, který jsou hned vedle.

Ty červený trika je náhoda. A ty červený tváře je stopa po London Dry Gin.
Tak na tenhle okamžik vzpomínám rád. Vedle sebe supr kočinu a v levý ruce maturitní vysvědčení, se kterým jsem spokojenej.

LENČINO ŠÍLENCTVÍ ANDYHO ŠÍLENCTVÍ

 

 

Tadykhle je něco pro pobavení, ale musíte kliknout na všechny zvířátka. Jsou tam celkem 4 a je to jeden druh. To je taková malá nápověda. Jo a ještě musíte mít zvukovku a zaplý repro. Pěknou zábavu.

Klikni a bav se!!!

Další povedená stránečka, opět je potřeba repro, pokud možno zapnutý a funkční. Text písně je uprostřed obrazovky, takže se můžete připojit ke kolektivu.
Křečků ráj
Tip pro Vás: Nahrejte si song na celou kazetu, a při cestě vozem se můžete zaposlouchat do slastné a chytlavé písničky:-)

End of page


V případě nějakých nápadů, rad, POCHVAL , kritiku si nechte pro jiný ( ta mě vůbec nezajímá), mi můžete napsat na ICQ 159025863, nebo na mejl btu@post.cz