Moudra, nejen z mí hlavy

Jedna kamarádka mi řekla, abych si sepsal moudra, který jsem někdy vyslovil a pak z toho udělal knihu. Tak tohle je jednodušší možnost jak je zveřejnit. Mimochodem ta kamarádka je Monicka.blabla. Ještě k tomu co tady uvidíte. Nejsou to jenom moudra ale i nějaké pičoviny které mě zrovna napadly, nebo moje kámošky či kámoše. A taky uvidíte i nějaké třídní hlášky.

1. Kdo chce kam, pomožme mu tam.
2. Vážnost není důležitá, jenom sranda musí bejt.
3. I na dechovku zbalíš bábu.(hluchou)
(tím se nechci ničeho ani nikoho dotknout).
Tohle "moudro" je speciálně věnovaný Andymu (abstinentik)
4. Kdo jinému jámu, sám do ní sám.
5. Když chceš lítat, kup si letenku
6. I hovno má svou cenu.
7. Kde nic neni ani smrt nebere. (
né vždy je to pravda)
8. Kdo pil - umřel. Kdo ne tak taky. Tak jakýpak frky.
9. Kdo po tobě kamenem, ty po něm ......... taky kamenem (
chlebem)
10. Kdo se volem narodí, volem i umře.
11. Na každý prase jednou dojde. (
Ale proč tomu nepomoct?)
12. Jediný co nerozchodíš je blbost.
13. Pozor na mikrospánek při návratu z hospody!
14. Každý úspěch se musí oslavit.
15. Mlíko, na rakev víko.
16. Škoda rány, která padne vedle. (
vysloveno při zatloukání hřebíků)
17. Hloupímu napověz, chytrýmu to není třeba.(
vysloveno při zkoušení u tabule)
18. Kdo si hraje, nezlobí.
19. Lepší starou opičku přikrmovat, než novou za drahý peníz kupovat.(
vysloveno v hospodě)
20. Kdo chce kam, kopni ho tam.
21. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

Pár úlovků ze školních lavic


O kočičce
Hladová mšice si našla krásnej šťavnatej zelenej lísteček a už se těší, jak si na něm pochutná. V ti ránu přilítne hladová beruška a říká:"Mšice, mšice, já mám hlad tak tě sním". A mšice na to:"Ale beruško, já jsem tak hubená, počkej až okosoám ten list a pak se najíš i ty víc". No a tak tam beruška čeká až se mšice napapá. přilítne hladovej ptáček a povídá:"Berusško beruško, já mám takovej hlad, že tě musím sezobnout". A beruška na to:" Počkej ptáčku, já jsem taky hladová a čekám tady na mšici, která ukusuje list". Tak už tam čeká i ptáček a najednou se z ničeho nic objeví hladová kočička a povídá:" Ptáčku já mám takovej hlad, že tě musím sníst". A ptáček na to:"Ale kočičko podívej jak jsem hubenej. Počkej až mšice okouše list, beruška slupne mšici, já sezobnu berušku, no a pak se najíš i ty". No a jak tam tak všochni čekají, tak se z křoví ozvě nějaký zvuk. všichni se leknou a ptáček vylétne do vzduchu. Ale hladová kočička nechce přijít o svého ptáčka tak utíká za ním. Ptáček letí nad polem a kočička pořád za ním. Najednou ptáček vlétne nad řeku a kočička po něm chňapne, mine se a spadne do vody. A to je konec bajky.

Ponaučení: Čím delší předehra, tím mokřejší kočička je.


O kočičce 2
Běží kočička přes koleje, zrovna jede lokomotiva a ujede ji kousek ocásku. Kočička se otočí a říká si: "Škoda ocásku". A tak se vrátí, bere ujetý ocásek do tlamičky a v tom jede lokomotiva zpět a přejede ji celou hlavu. A to je konec bajky.

Ponaučení: Nejedna kočička i pro malý ocásek ztratí hlavu.


Bajka o zajíčkovi
Zajíček si koupil nové ferrari a ujíždí s ním po lese. A najednou uslyší volání o pomoc. Vystoupí, koukne do hluboké díry a vidí v ní vlka. A vlk povídá:"Zajíčku, když mě vytáhneš ven tak budeme nadosmrti kamarádi a nesežeru tě". Zajíček uvěří, zapřáhne lano za Ferrari, natůruje motor a vytáhne vlka z díry. Druhý den si to vlk peláší po lese a najednou zaslechne:"Pomóóc, pomóóóc", tak se koukne do díry a v ní je zajíc. Poklepesi na čelo a říká:"Dobře zajíci, včeras pomohl ty mě, dnes já tobě". Vlk se tedy otočí zadkem k díře, spustí dolů svůj ocas, zajíček se ho chytne a pak už vlk jen škubne a zajíček je zachráněn. A to je konec bajky.

Ponaučení: Když máš pořádnej ocas, nepotřebuješ žádný Ferrari.

Mobilní telefony